Philips FC8726/09 Performer Exper Elektrik Süpürgesi

Toz Uzmanı Philips FC8726/09 Performer Exper Elektrik Süpürgesi nasıl?

Herkes Toz Torbasız ürün ararken biz şu anda Philips FC8726/09 Performer ‘ı öneriyoruz, Peki neden? Çünkü ürün Ergonomik, Emiş Gücü Yüksek, Çok sessiz, Hafif ve kullanışlı. Kimileri Toz torbalı kimileri ise Toz torbasız elektrikli süpürge almak istiyor fakat her iki tarafında kendine göre gerekçeleri avantaj yada dezavantaj gördüğü özellikleri var.

Philips-FC8726-09-Performer-Expert-Torbali-Elektrikli-Supurge_uzman_tavsiyesi
A Enerji sınıfı

Enerji Tüketimi

İlk aranan özellik olmasına rağmen hemen hemen herkesin aradığı ama fiyattan dolayı ertelendiği yada ağır bastığı durumlarda pahalı olsun ama A enerji sınıfında olsun dediğimiz olmuştur hatta A+. Bu ürün tam olarak öyle, yani A Enerji sınıfına sahip.

airflow-teknolojisi-philips 8726-09-performer

 AirflowMax Teknolojisi ile en üst düzeyde Hava Akışı!

Hava akışını en üst düzeye çıkarır, Torba dolsa bile en yüksek kapasitede emiş gücü sağlar Çünkü her dolum esnasında Torbanın belirli bir denge ile açılır.

5litrelik-toz-torbasi-kapasitesi

 

5 Litrelik Torba kapasitesine sahip, Dolayısıyla daha uzun temizlik süresi sağlar.

 

hepa-13-toz-filtresi

Hepa 13 Filtre sayesinde Tozun bir çoğunu yaklaşık olarak %99’unu hapsetmektedir. Sağlığımız için oldukça önemli. Çok ince tozları bile hapsettiğinden makine içerisindeki hava çok temiz kalmaktadır. Ayrıca alerjiye sebeb olan etken maddelerden uzak tutar.

 Philips 8726/09 Performer En ucuz nereden alabilirim?

Philips’in bu harika elektrikli süpürgesini Hepsiburada’dan Online olarak alabilirsiniz. Şu andaki fiyatı 898,90 TL’dir (güncel:26.12.2017)

Bu makalemizde Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi olan Philips 8726/09 Performer modeline yer verdik, Dilerseniz En iyi elektrik süpürgesi 2018 konulu makalemize göz atabilirsiniz.

İlgili Diğer En İyi Tavsiyeler

Sizin Tavsiyeniz Nedir?

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..