En İyi Romantik Komedi Filmleri Tavsiye

Romantik ve komedi film tavsiye mi arıyorsunuz o halde binlerce film arasından en iyi romantik komedi filmleri seçerek sizler için sıraladık.

2019 Romantik Komedi Filmleri

En stresli zamanlarda bile izleyerek keyif alacağımız aşk ve komediyi bir arada barındıran filmler hepimize iyi gelmiştir. Romantik komedi filmlerini gülerek eğlendiren ve duygusal hikâyeleriyle kendinizi filmin baş aktörü gibi hissettiren filmlerdir. Her ruh haline iyi gelen, başarılı kurgu hikâyeleriyle sizin kalbinize dokunabilen ve hatta sizlerin hayatını bile değiştirebilen öyküleri ile romantik komedi filmleri her dönem popülerliğini korumuştur. Eğlenceli, düşündürücü ve aşka inandırıcı senaryoları ile her dönem hafızalarda yer edinen romantik komedi filmleri vardır. 2018 yılına girmeye sayılı günlerimizin kaldığı bugünlerde en iyi romantik komedi filmleri tavsiyelerimizi sevgilinizle, eşinizle ve arkadaşlarınızla izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

En İyi Romantik Komedi Filmleri

Hem romantik hem duygusal film tavsiyeleri ile Dünya’nın en romantik filmlerini konu alarak düzenledik. Vizyondaki klasik filmlerden sıkıldıysanız ya da sinemada kalabalık ile film izlemeyi sevmiyorsanız işte sizlere çok güzel romantik komedi film tavsiyelerimiz;

“Not: Seni Seviyorum” Filmi

Başrollerini Gerard Butler ve Hilary Swank paylaştığı romantik komedi filmi izlemeye değer kaliteli filmlerdendir. Hem ağlayacağınız, hem güleceğiniz yeri gelip huzuru hissedeceğiniz müthiş bir aşk filmidir. Tekrar tekrar izleseniz bile kesinlikle her karesinde ayrı bir düşünce kapılacağınız türdendir. Harika bir aşk evliliği ile birbirlerine tutkuyla bağlı olan çiftlerden adamın beklenmedik bir şekilde ölmesi sonucu kadının büyük bir üzüntüye kapılmasıyla hikaye başlar. Bu zor süreçte kadına yardım edecek olan tek kişi ise yine eşini çok iyi tanıyan adamdır. Adamın karısı için yazdığı mektuplar vefatının ardından sırasıyla kadının eline ulaşır ve hayatını değiştirmeye başlar.

“Aşk” Filmi

Romantik Komedi Filmleri Tavsiye 2018

Karısından boşanan adam apartman dairesinde tek başına yaşamaya karar verir. Bilgisayar üzerinde yazdığı mektuplarla hayatını kazanmaya çalışan adam bir gün bilgisayarda  teknoloji reklamı ile karşılaşır. Bu reklam üzerine sanal olarak, sadece ses dinletisi ile hayatını değiştirecek kadınla tanışır. Bu kadın sadece sesten ibarettir.

“Not Defteri” Filmi

sanal olarak

Zengin ve fakirin aşk hikayelerini konu alan film savaş zamanlarında yaşanmaktadır. 2. Dünya savaşı döneminde fakir genç adam savaşa katılmak zorunda kalır. Ancak çok sevdiği Allie isimli zengin kızı unutamamaktadır ve bu duruma daha fazla dayanamayarak kız için geri döner. Fakat kız başka bir genç erkekle evlilik hazırlığı içerisindedir.

“Titanik” Filmi

sanal olarak

Hiç eskimeyen, sözlerin anlamsız kaldığı en iyi romantik komedi filmidir. Her zaman izleyebileceğiniz ve tekrar izleseniz bile doyamayacağınız bir filmdir. Leonardo ve Kate Winslet’ ın eşsiz oyunculuklarını sergilediği, bizleri içine saran hikâyesiyle  kendimizden geçiren güzel bir yapıttır. Yolcu gemisine son anda katılan fakir Jack ve zengin Rose’ nin 4.5 günlük aşkını konu alır.

“Sil Baştan” Filmi

Duygusal ve içine kapanık Jim Carrey, saçlarını farklı renklere boyayan çılgın bir kız Kate Winslet’ in uzun süreli ilişkisini anlatmaktadır. Joel (Jim) in bu aşkı hafızasından sildirmeyi istemesiyle film başlamaktadır. Ancak adam en güzel anları sildirmeye çalıştıkça hafızasında hepsi bir bir tekrar canlanmaktadır. Tam unuttuğunu sandığı anda hatırladıkça aslında kızı ne kadar çok sevdiğini anlamaktadır.

“Aşkın 500 Günü” Filmi

Alışılmış aşk filmlerinde farklı senaryosu ile dikkat çeken film son zamanların en iyi romantik filmleri olarak adını duyurmuştur. Örümcek Adam filmlerinin yönetmeni filmi çekmiştir.  Aşkın 500 gününe şahit olacağınız aşka inanmayan kızın ve onu deliler gibi seven adamın senaryosu ile ilginiz çekecek filmdir.

“50 İlk Öpücük” Filmi

Hawaii kumsallarında çekilen film sarışın, zeki ve güzel bir kadın ile ona sırılsıklam âşık olan adam arasında geçmektedir. Ancak kadının dünyada ender görülen bir hastalığı vardır. Her gün hafızası sıfırlanmaktadır ve her şeyi aynı gün içerisinde unutmaktadır. Böyle olunca da adam sürekli kendini tanıtmaktadır. Tüm bunları eğlenceli olaylar halinde izleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

“Kasım’ da Aşk Başkadır” Filmi

Romantik Komedi Filmleri Tavsiye 2018

Hayatını tamamen işine adamış bir adamın ile ehliyet sınavına katılan Sara isimli kızla tanışmasıyla film başlar. Çılgın ve sadece gününü yaşayan genç kız adama 1 ay beraber yaşamak için teklif sunar. Israrlara dayanamayan adam düşüncesizce teklifi kabul eder. Mükemmel zamanlar geçirerek birbirine aşık olan çift farketmeden aslında bir girdabın içine girmiştir. Sara hayatın tadını çıkarak hastalığı adına son günlerini güzel geçirmek istemektedir. Çünkü Sara kanser hastasıdır.

“Umut Işığım” Filmi

“Herşeyde bir hayır vardır” sözüne inanan Pat eşi ile bozulan ilişkisinden sonra oldukça zor zamanlar geçirmektedir ve rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Bu sürecin bitiminde evine dönerek eşini tekrar kazanmanın yollarını aramaktadır. Bunun için çabalarken sorunlu biri olan Tiffany ile tanışır. Dans yarışmasına katılmak için partnere ihtiyacı olan Tiffany, Pat ile çalışmaya başlar. Tüm bu yaşananlar ve bu süreç ikisine de iyi gelecek ve onları mutlu edecektir.

Romantik komedi filmleri tavsiyelerimizin listeledik. Elbette listeye eklemediğimiz daha birçok film vardır. Sizlerde favori romantik komedi filmlerinizi bizlerle paylaşabilir, seçtiğimiz filmlerle ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarla fikir verebilirsiniz.

Etiketler: en iyi romantik film, en iyi komedi film, en iyi romantik komedi film, romantik komedi film tavsiye

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..