Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017)

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017)
30 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 6.230 kez okundu.

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017)

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar da da büyük bir artış meydana geldi. Özellikle, genç nesil olarak tabir edilen ve genellikle teknolojiyi yakından takip eden kullanıcı kitlesi, yeni model akıllı telefonları an be an gözlemliyor. Durumun böyle olmasını fırsat bilen akıllı telefon üreticileri, her geçen gün birden çok akıllı telefon modeli ile piyasaya girmeye devam ediyor. Fakat üreticiler arasında öyle marka var ki; o, artık teknoloji alanında ağırlığını ortaya koymuş ve kendisini ürettiği ürünlerin kalitesi ile kanıtlamış bir firma! Hangisi mi? Tabi ki Samsung!

Samsung Telefon Modelleri 2017

Yıllardır her bütçeye uygun teknolojik ürünler üretmesi ile tanınan Samsung, özellikle son zamanlarda akıllı telefonlar ile neredeyse piyasayı, tekeline geçirdi! Sizler için 2017 yılının Samsung telefonlarını araştırarak, bir tavsiye listesi oluşturduk ve bu listeye, 2017 Samsung modelleri ve fiyatları ismini verdik. 2017 Samsung modelleri ve fiyatları isimli tavsiye listemizde, çeşit çeşit Samsung telefon modellerini bir arada bulabilecek ve telefon fiyatları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Samsung Telefon Modelleri 2017 Listesi

Samsung Galaxy S7

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları
Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

 

En güncel Samsung telefon modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy S7, şık ve modern tasarımı ile oldukça iyi bir cep telefonu olduğunun sinyallerini veriyor. 5.1 inç büyüklükte, Super AMOLED bir ekrana sahip olan Samsung Galaxy S7, çizilmelere karşı dayanıklı Corning Gorilla Glass 4 ile de özelliklerine özellik katmaya devam ediyor.

Performans konusunda da kullanıcılarını üzmeyecek değerlere sahip olan Samsung Galaxy S7 ye, Quad-core Exynos M1 isimli, 8 çekirdekli işlemci hayat veriyor. Exynos M1 model isimli işlemci, Samsung Galaxy S7 cep telefonu na sağladığı 2.3 GHz performans değerini, 4 GB değerindeki Ram’e borçlu. 5 ve 12 mp değerindeki ön ve arka kamera da kullanıcı beklentilerini boşa çıkarmayacak düzeyde ve özelliklere sahip. Özellikle 4K çözünürlükte video çekebilmesi ile kullanıcılardan tam puan alan Samsung Galaxy S7 cep telefonu, ağır çekim ve time lapse gibi pek çok özelliği de içerisinde barındırıyor.

3000 mAh değerinde bir de batarya sahip olan Samsung akıllı telefon, bir günü rahatlıkla sonlandırıyor diyebiliriz. Ülkemizde yaklaşık olarak 2150 Türk Lirasından alıcılarını bekleyen Samsung Galaxy S7, birçok kişinin hayallerini süslemeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S6

2017 Samsung Modelleri ve Fiyatları
2017 Samsung Modelleri ve Fiyatları

2017 Samsung modelleri ve fiyatları isimli tavsiye listemizde yer almaya hak kazanan bir diğer akıllı telefon da Samsung Galaxy S6, oluyor. 5.7 inç değerinde, Super AMOLED bir ekrana sahip olan Samsung Galaxy S6, çizilmelere karşı dayanıklı Carning Gorilla Glass 4 ekranı ile rakiplerine meydan okuyor. Quad-core ARM Cortex-A57 isimli, 8 çekirdekli işlemcinin hayat verdiği Samsung Galaxy S6, kullanıcılarına tam olarak 2.1 GHz değerinde performans değeri sunuyor.

2.1 GHz’lik performans değerini, 4 GB’lık Ram’e borçlu olan Samsung cep telefonu, bu değer ile 7’den 70’e pek çok kişiyi mutlu edebiliyor. 5 ve 16 mp değerinde ön ve arka kameraya sahip olan Samsung Galaxy S6, sahip olduğu kamera özellikleri ile de mobil fotoğrafçıları büyülüyor.

Özellikle 4K çözünürlükte video çekebilen Samsung akıllı cep telefonu, bu noktada kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 3000 mAh yani Galaxy S7 ile aynı değere sahip olan batarya, Galaxy S6’yı uzunca bir süre idare edebiliyor. Ülkemizde yaklaşık olarak 2000 Türk Lirasından alıcı bekleyen Samsung Galaxy S6, tasarımı ile pek çok kullanıcıyı kendine hayran bırakmış durumda.

Samsung Galaxy Note 5

2017 Samsung Modelleri ve Fiyatları
2017 Samsung Modelleri ve Fiyatları

Tablet severlerin büyük ilgi gösterdiği Samsung Galaxy Note 5, sahip olduğu 5.7 inç değerindeki çizilmeye karşı korumalı, Super AMOLED ekran sayesinde sınıfında liderliğe oynuyor. Gücünü Quad-core ARM Cortex-A57 isimli, 8 çekirdekli işlemciden alan Samsung Galaxy Note 5, kullanıcılarına 2.1 GHz değerinde bir performans değeri sunuyor. 5 ve 16 mp değerinde ön ve arka kamerayı üzerinde barındıran akıllı cep telefonu, sahip olduğu pek çok özellik ile kullanıcılardan tam not almış durumda.

4K çözünürlükte kayıt yapabilen arka kamera, özellikle pek çok akıllı telefon sever tarafından beğeni ile karşılanıyor. LTE teknolojisini de bünyesi içerisinde barındıran Samsung Galaxy Note 5, sahip olduğu 3000 mAh değerindeki bataryası ile kullanıcılarına 22 saat konuşma süresi sunuyor! Ülkemizde güncel olarak 1900 Türk Lirasından satışa sunulan Samsung Galaxy Note 5, rakipleri arasından hızlı şarj ve parmak izi okuyucusu gibi özellikler ile ayrılıyor.

Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları
Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

Kavisli ekran tasarımı ile oldukça dikkat çeken Samsung Galaxy Note Edge isimli akıllı cep telefonu nda da bu tasarıma yer vermiş durumda. Bu tasarımın kullanışlılığı, kullanıcılar arasında halen tartışılıyor olsa da kavisli ekran sahibi olmanın, kullanımı daha da kullanışlı hale getirdiği iddia ediliyor! 5.6 inç değerinde nispeten büyük sayılabilecek ekran, aynı zamanda Super AMOLED teknolojisi ile de donatılmış durumda. Samsung Galaxy Note Edge in ekranı, çizilmelere karşı dayanıklı olması için Corning Gorilla Glass 3 e de sahip.

Gücünü Qualcomm imzalı, Snapdragon 805 isimli, 4 çekirdekli işlemciden alan Samsung Galaxy Note Edge, sahip olduğu 3 GB değerindeki Ram ile kullanıcılarına 2.7 GHz performans değeri vaat ediyor. 3.7 ve 16 mp’lik ön ve arka kamerası ile de pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılayacak düzeyde bir başarı grafiği çizen Samsung Galaxy Note Edge, 4K çözünürlükte kayıt da yapabiliyor.  Samsung telefonlarda alışkın olduğumuz 3000 mAh gücündeki batarya, Samsung Galaxy Note Edge de de kendini göstermiş ve bu durum, kullanımı bir nebze baltalamış. Ülkemizde şu an 1800 Türk Lirasından satışı devam eden Samsung Galaxy Note Edge, şık tasarımı ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy A9

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

2017 Samsung modelleri ve fiyatları isimli tavsiye listemize girmeye hak kazanan bir diğer akıllı telefon modeli de Samsung Galaxy A9 oluyor. Samsung Galaxy A9, sahip olduğu 6.0 inç değerinde Super AMOLED teknolojili çizilmeye karşı korumalı ekran ile kullanıcılarına, 1080×1920 çözünürlük sunuyor. Qualcomm imzalı, Snapdragon 652 isimli, 8 çekirdeğe sahip işlemci Samsung Galaxy A9 hayat verirken, kullanıcılara da 1.8 GHz gibi bir performans değeri sunuyor! Samsung Galaxy A9 da kullanılan 8 ve 13 megapiksel değerindeki ön ve arka kamera da kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. 4.5 G teknolojisini de destekleyen Samsung akıllı cep telefonu, sahip olduğu 4000 mAh değerindeki bataryası ile bir günü rahatlık ile sonlandırabiliyor. Ülkemizde hali hazırda 1900 Türk Lirasından alıcılarını bekleyen Samsung akıllı cep telefonu birden çok renk seçeneği ile de kullanıcılarını büyülüyor.

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları
Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

2017 Samsung modelleri ve fiyatları isimli tavsiye listemize bir diğer Note serisi ile yani Samsung Galaxy Note 4 son veriyoruz! 5.7 inç değerindeki, Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note 4, aynı zamanda çizilmelere karşı da güvenlik altına alınmış durumda. Quad-core ARM Cortex-A57 isimli, 8 çekirdekli işlemcinin hayat verdiği Samsung Galaxy Note 4, sahip olduğu 3 GB değerindeki Ram ile kullanıcılarına 1.9 GHz perofrmans değeri vaat ediyor. 3.7 ve 16 megapiksel değerinde ön ve arka kamera ile donatılan Samsung Galaxy Note 4, mobil fotoğrafçıların yüzünü güldürerek, 4K çözünürlükte çekimlere imza atabiliyor. 4.5 G teknolojisine de içerisinde yer veren Samsung Galaxy Note 4, 3220 mAh değerindeki bataryası ile çoğu kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. Ülkemizde güncel olarak 1500 Türk Lirasından alıcı bulan Samsung Galaxy Note 4, eskimiş gibi görünse de halen rakiplerine taş çıkartacak düzeyde.

 

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017) Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017) Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017) bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yorumlar
Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları (2017) konusuna henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git