Senetle Cep Telefonu Nereden Satın Alabilirim 2018

Senetle Cep Telefonu Almak

Kredi kartı kullanmayan, taksit vadesinin uzunluğu ile ödeme kolaylığı sağlayan ve nakit para ihtiyacını belirli bir süre gidermek amacıyla çoğu vatandaşlarımız senetle cep telefonu almayı tercih etmektedirler. Oysa ki başvurulan bu yöntemin piyasa fiyatıyla satılan cep telefon fiyatlarından yüksek olması ve alırken de pazarlık ya da indirim avantajlarından faydalanılamaması gibi birçok dez avantajları mevcuttur. Ancak borcunu borçla kapatmak gibi bir fikri olan ya da acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımız tüm mevcut durumları göze alıp peşinatsız senetle cep telefonu satın alarak aynı gün içinde bu telefonu ikinci el fiyatı ile satarak nakit para kazanmaktadırlar. Peki senetle cep telefonu nereden satın alabilirim? En güvenilir yerler neresidir? Tüm bu soruların cevabını öğrenmek senetle bazı problemler yaşamak istemiyorsanız yazımızı kesinlikle okumalısınız.

senetle cep telefonu alınır mı
senetle cep telefonu satan mağazalar

Senetle Cep Telefonu Satın Almak Piyasadaki Fiyatın Üzerinde Olur Mu?

Elbette ki peşin para ödenmemesi,kredi kartı olmaması ve ödeme garantisinin olup olmadığının bilinmemesi üzerine senetle cep telefonu almak daha pahalı olacaktır. İsim yapmış büyük firmalar çok tutulan cep telefonlarını piyasa değerinin %30,%40 ve hatta %50 civarında fazla fiyatlarla satıyorlar. Dar gelirli vatandaş tek seferde o kadar parayı veremeyeceği ve taksit vadesi seçeneğinin kredi kartına nazaran uzun olması sebebiyle tercih ediyorlar. Tek borcunuzu bile geciktirince yada ödeyemeyince telefonla uyarı yapıp sonrasında hakkınızda icra takibi başlatıyorlar. Eğer senetle cep telefonu almaya karar vermiş iseniz bu dönemde %20 kar yaparak senetle cep telefonu satan yerler sizler için daha uygun olacaktır.

Faturalı Hattıma Her Ay Fatura Öder Gibi Cep Telefonu Alabilir Miyim?

Ülkemizde birçok ilimizde Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Pttcell gibi firmalardan faturalı hattınıza belirli şartlar dahilinde senetsiz, kredi kartsız, aylık faturanıza ilave edilerek cep telefonu alabilirsiniz. Firmaların kendilerine özel belirledikleri maddeler dahilinde vatandaşlara bu imkanı sunmaktadır.

Senetle Cep Telefonu Nereden Satın Alabilirim?

Bu sorunun cevabını sizler için titizlikle araştırdık ve en güvenilir firmaları derledik. Dolandırılmamanız adına ve senetle başınızı ağrıtmamanız adına senetle cep telefonu satışı yapan en doğru yerleri nerede bulacağınızı listeledik.
Evkur
Ülkemizde yer alan 55 mağazası ile yıllardan beri süregelen en güvenilir senetle cep telefonu satın alabilecek yerler arasında gelmektedir.Geçmişten günümüze kadar dayanan tecrübesiyle senetle satış işleminde ve teslimatta sorun yaşamayacağınız Evkur zinciri ile çeşitli şubeleri bulunan büyük bir firmadır. İnternet sitesinden de senetle cep telefonu satış başvuru işlemi sunmaktadır. Cep telefonunun yanı sıra mobilya,elektronik aletler, beyaz eşya, züccaciye,tekstil gibi alanlarda vatandaşlara hizmet sunmaktadır.

Mutlu Evim

Geçmişi eskiye dayanan ‘mutluluk ve memnuniyet’ prensibi ilkesi ile hareket eden senetli alışveriş satışı gerçekleştiren büyük bir firmadır. Ülkemizde başta büyük illerimiz olmak üzere birçok yerde şubesi vardır. 2015 yılında internetten senetli satış işlemine başlamıştır. Senetle cep telefonu satın almaya karar vermişseniz internetten bu sitenin satış fiyatlarına bakmadan geçmeyin.

Yön Avm

Senetle cep telefonu satın almada güvenilir, doğru ve çok bilinen bir mağazadır.Fakat alışveriş yapan müşterilerin teslimatta ve üründe sıkıntılar yaşadığı anlaşılmaktadır. Birçok kategorilerde senetle satış imkanı sunan Yön Avm de diğer firmalara oranla fiyatların biraz daha uygun olduğunu söylemeden geçmemeliyiz.

Çetinler A.Ş.

İstanbul’ da hizmet veren köklü firmalardan biri olan Çetinler senetle cep telefonu alan kişilere uygun fiyatlarla uzun taksit seçenekleriyle sizlere avantajlı imkanlar sunmaktadır. Firma sadece İstanbul da değil Türkiye’nin her yerinde hızlı teslimat imkanı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cep telefonunu sizlere ulaştırıyor. ‘Türkiye’nin 4 bir köşesine 4 saatte kargo’ reklamı ile senetle cep telefonu,bilgisayar,tablet satışı yapmaktadır.

İlgili Diğer En İyi Tavsiyeler

Sizin Tavsiyeniz Nedir?

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..