Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye

Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 333 kez okundu.

Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye

Hangi marka ve model olursa olsun elektrik süpürgelerinin çalışma şekli ve işlevi genel olarak hepsinde aynıdır. Ancak emiş gücü, kapasitesi, sulu-torbalı-hazneli şeklinde olanları, motor gücü, filtre sistemi ve en önemlisi de sesi bakımından farklılıklar göstermektedir. Günün her saati ihtiyaç duyduğumuz elektrik süpürgeleri komşularımızı ve çevremiz rahatsız etmemek adına oldukça önemlidir. Sessiz elektrik süpürgesi ile hem kendiniz hem de etrafınızdaki kimseler rahatsız olmayacak, bebeğiniz için de kullanımı ideal olacaktır. Sessiz elektrik süpürgesi tavsiyelerimiz ile sessizliğinin yanı sıra emiş gücü, kalitesi ile en çok tavsiye edilen elektrik süpürgelerini sizlerle paylaşacağız.

Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye

Elektrik süpürgeleri toz torbalı, sulu ve son olarak da siklonlu şekilde üretilmektedir. Toz torbalı olanları pisliği hızlı ve kolay olarak çekmesi ile ilk zamanlar beğenilmekteydi. Ancak toz kaçırma, kuru zeminde çekim yapma, emiş gücünde düşüş ve sürekli torbasını yenileme gibi sebeplerle daha sonraları kullanıcıların tercihlerinden çıkmıştır. Sulu elektrik süpürgeleri de yerdeki kirleri en ince ayrıntısına kadar temizlemesi ile son dönemlerde oldukça popülerdi. Ancak süpürme işlemi sonrası temizliğinin zor olması ve süpürme esnasında ses seviyesinin oldukça yüksek olmasıyla gözlerden düşmüştür. Son zamanların gözdesi siklonlu elektrik süpürgeleri ise hem torbasız hem de susuz çalışmakta, içeriğindeki siklon sayesinde kirleri çekmektedir. Son derece yüksek ve devamlı olan emiş gücü sayesinde müşterilerilerin ilk tercihleri arasındadır. Fiyatları diğer elektrik süpürgelerine göre yüksektir.

Sessiz Elektrik Süpürgeleri Tavsiyeleri Nelerdir?

Gecenin bir vaktinde bile rahatça evi süpürmek hepinizin isteğidir. Ses seviyesi düşük, gürültüsüz elektrik süpürgeleri 60 db olması gerekmektedir. Genelde elektrik süpürgeleri 78 desibel olmakta ve bu ses oranı süpürgeyi kullanırken giderek artış göstermektedir. Bütçenize göre en uygun fiyatlarla alacağınız en çok tavsiye edilen elektrik süpürgeleri şunlardır;

En Çok Tavsiye Edilen Sessiz Elektrik Süpürge Marka ve Modelleri

Dyson DC52 Animal Complete Elektrik Süpürgesi

Elektrikli Süpürge Oneri

Elektrikli Süpürge Tavsiye

İngiliz firmalarından olan Dyson markası bu modelle 54 adet siklon kullanarak adeta rakiplerine büyük bir fark atmıştır. Özel tasarlanmış tekerlekleri ve küçük gövdesi ile her yere rahatça giderek kolayca hareket etmektedir. Yüksek emiş gücü olan makine kullanımdan kaynaklı emiş gücü düşüklüğü yaşatmamaktadır. Karbon fiber başlığı ile her yüzeyde başlık değiştirmeden kullanılabilir. Kullanım sonrası temizliğe gerek olmayan filtre değişimi ve filtre yıkanması gibi sorunlarla sizleri uğraştırmayacak en çok tavsiye edilen elektrik süpürgesidir. Biriken tozu boşaltmak için düğmeye basmanız yeterlidir. 1300 Watt motor gücü, 83 dBa ses seviyesi, 7.8 kg haznesi, 6.5 m kablo uzunluğu bulunmaktadır. Ayrıca düşük gürültülü kullanım için makineye ses emici topu monte edilmiştir. Alacağınız fiyata değer ömürlük çalışacak sessiz elektrik süpürgelerindendir. (Fiyatı:3.500 TL civarında)

Electrolux  UltraCaptıc Animal Plus AAA Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

sessiz elektrik supurgesi tavsiye

sessiz-elektrik-supurgesi-tavsiye

En çok tavsiye edilen elektrik süpürgelerinden olup hızlı, pratik ve kolay süpürebilmesi ile tercih edilmektedir. Yüksek emiş gücü ile en ufak toz parçacıklarını dahi içine çeker, yumuşak tekerlekleri ile kullanımda zorluk çıkarmaz. Alüminyum boruları, yatay ve dikey park etme özelliği, dijital göstergesi, elinizi kavrayan tutma yeri ile toz torbasız elektrik süpürgelerindendir. FlowMotion başlığı ile farklı yüzeylerde bile mükemmel emiş gücü sağlamaktadır. 7 m kablo uzunluğu, yıkanabilir motor filtresi, a sınıfı enerji verimliliği bulunmaktadır. 78 dBa ses seviyesi ile sessiz elektrik süpürgesi tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı: 1.000 TL civarında)

Arnica Tesla Premium Elektrik Süpürgesi

en çok tavsiye edilen elektrik süpürgesi

en cok tavsiye edilen elektrik supurgesi

Zahmetsiz ve etkili temizlik için prtaik olarak evinizi, iş yerinizi kolaylıkla süpürebilirsiniz. 3 lt kapasiteli şeffaf tasarlanmış toz haznesi, hepa 13 filtre özelliği ile mükemmel temizlik fırsatı sunmaktadır. Cylone max teknolojisi ile tasarlanarak üretilen cihaz üstün emiş gücünün yanı sıra 70 db ses seviyesi ile de favoriler arasındadır. Ultra sessiz çalışmasının yanı sıra verimli temizlik için etkili aparatları da oldukça önemlidir. En çok tavsiye edilen elektrik süpürge markalarından olan Arnica fiyatının uygunluğu, A sınıfı enerji verimliliği, 750 W, uzaktan kumanda özelliği, ışıklı led gösterge paneli, ayakla kontrol için dizayn edilmiş açma-kapama-kablo sarma düğmesi, 8 metre kablo uzunluğu bulunan toz torbasız elektrik süpürgelerindendir. 25,9 yıllık enerji tüketimi ile ekstra motor koruma filtresi bulunmaktadır. Turbo döner başlığı ile evinizin en uç noktalarını bile zahmetsizce temizleyebilirsiniz.  Türk tasarımı olan bu ürünün servis imkanları da oldukça geniştir. Kullanıcıların pişman olmadan kullandığı, güçlü performansı ile tartışılmaz kalite ve özelliklerine değer uygun fiyatlı sessiz elektrik süpürgeleri tavsiyelerindendir. (Fiyatı: 540 TL civarında)

Philips Marathon Ultimate FC991907 A Toz Torbasız Elektrik Süpürge

En İyi Elektrik Süpürgesi Markası

2400 W gücünde, 2,2 lt toz haznesi, 8 m kablo uzunluğu, hepa 13 boşaltma filtresi, uzun ömürlü yıkanabilir motor filtresi, A sınıfı enerji tüketimi, Power Cyclone 7 teknolojisi ile üstün emiş gücü ile tozu ve kiri içine çekerek havayı ve tozu etkili bir şekilde ayırır. Nano clean teknolojisi ile kullandıktan sonra temizliği oldukça kolaydır. Çeşitli başlıkları ile sert zeminlerde bile etkili sonuçalr alabileceğiniz en çok tavsiy edilen elektrik süpürgelerindendir. Hepa 13 filtresi ile en ince tozları bile içine çekerek özellikle toza alerjisi olanlar için ideal elektrik süpürgelerindendir. 26,7 yıllık enerji tüketimi mevcuttur. 75 dBa ses oranı ile çalışmakta en olmaz durumlarda bile sessiz süpürmenin keyfini yaşatmaktadır. Hafifliği ve kaygan tekerleri ile ergonomik tasarımı sayesinde de kolay tutma kolu sağlayarak en çok tercih edilen elektrik süpürgelerindendir. Kalite, güç ve sessizliği bir arada barındıran philips tasarımı ürün kullanıcılarından özellikle sessiz çalışması ile olumlu çok sayıda yorum almıştır. (Fiyatı: 990 TL civarında)

Sizler de sessiz elektrik süpürgesi tavsiyelerimizle ilgili edindiğiniz tecrübelerden yola çıkarak öneri ve şikayetlerde bulunabilir, süpürge almak isteyen kafası karışmış olanlara fikir verebilirsiniz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiye Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. mtiske dedi ki:

  Yaptınız bir iyilik
  Bunların fiyatlarını da yazsaydınız ya..
  İyi mal çok para demek.

  1. Elektrik süpürgesi tavsiye dedi ki:

   Merhaba, Elektrik süpürgesi fiyatları her modelin sonunda yazmaktadır. Elektrik süpürgesi fiyatları zaman zaman değişmekte olduğundan biz sürekli güncellemeye çalışıyoruz. Eğer yeni bir elektrik süpürgesi aldıysanız, yada mevcutta kullanmakta olduğunuz elektrik süpürgenizle ilgili tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.
   İyi günler dileriz.

Sayfa başına git