Traş Makinesi Tavsiye 2018

Hangi Traş Makinesi Daha iyi?

Traş makinesi erkeklerin büyük problemlerinden olmaya devam ediyor. Çeşitli traş makinelerini denemelerine rağmen bir türlü hangi markanın ürününü kullanacağına karar veremeyen birçok kişi var. Gerek kişisel bakım gerek de sakal ve bıyık düzeltmelerinde birçok marka traş makinesi üretimini sürdürüyor. 30 TL’ye de 250 TL’ye de traş makinesi sahibi olabilirsiniz. Traş makinesi tavsiye 2018 yılı baz alındığında birkaç marka üzerine yoğunlaşacaktır.

Ekonomik Traş Makinesi Tavsiyesi

Ekonomik traş makinesi tavsiyesi isteyenler için Gillette Fusion ProGlide FlexBall Power traş makinesi önerilir. Hepsi Burada satış sitesinden 25 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır. Dahice Gemei markasının GM-696 traş makinesi de oldukça ekonomiktir. Bu traş makinesi şarjlı kategoriye girer ve yine Hepsi Burada üzerinden 35 TL’ye satın alınabilir. Bu iki makine sakal ve bıyık traşları için tercih edilir. Vücut traşı için tavsiye edilecek olan Gillette Body olacaktır. Bu ürünün satış fiyatı ise 15 TL’dir.

Orta Segmentte Traş Makinesi Tavsiye

Biraz daha yüksek bütçeler ayırarak daha geliştirilmiş traş makineleri satın almak isteyenler için ise Braun markasının 1 / 130 serisi olan traş makinesi yine Hepsi Burada üzerinden 100 TL’ye satılmaktadır. Islak ve kuru özelliklerinin ikisinde de olumlu sonuçlar almak isterseniz tercihinizi Philips markasından yana kullanmanız gerekecek. Philips kuru-ıslak traş makinesi Vatan Bilgisayar mağazalarında 350 TL’den başlayarak 898 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu makineleri genelde kuaförler, berberler satın alarak en iyi traş hizmetini vermek için kullanmaktadır.

Braun Traş Makinesi Tavsiye

Braun markası da traş makineleri arasında önemli bir yer tutar. Islak ve kuru kullanılabilecek traş makinesi olan Braun Vatan mağazalarında 239 TL 279 TL arasında satılmaktadır. Braun temizleme sıvısı de üretmesi ile traş makinelerindeki tercihleri değiştirebilmektedir. Hepsi Burada üzerinden satın alacağınız ikili temizleme sıvısının fiyatı ise 30 TL’dir. Ortalama 250 TL ödediğiniz bir traş makinesi için bu sıvıyı da satın almanız gerekecektir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda hiçbir problem ile karşılaşmadan traş makinelerinizi kullanabileceksiniz.

Traş makinesi tavsiye edilecek 2018 ürünleri bunlardır. Bu ürünler arasından evde, işyerinde kullanacağınız ya da sakal veya vücut için kullanacağınız makineleri temin edebilirsiniz.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. uzmantavsiyesi.net'i kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. TAMAM Daha fazla oku ..