Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli

Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli

Mutfağımızdaki en önemli kurtarıcılarımızdan birisi de tost makineleridir. Evde yemek olmadığında ya da çocuğumuz yemeği beğenmediğinde kaşarlı bir tosta hayır demeyecektir. Tost makinelerinin geçmişten günümüze birçok modeli olmuştur. İlk çıkan tost makineleri ince alüminyum plakalardan oluşan ocak üzerinde ısıtılarak kullanılan pratik aletlerdendir. Ama bunlar elektrikli aletler kadar güzel tost yapamasa da elektrik kesintilerinde kullanılabilecek bir alettir. Daha sonraları tost makinelerinin elektrikli olanları üretildi.

Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli

Tost makinelerinin iç yüzeyi teflon ya da döküm olmaktadır. İlk çıkan tost makinelerinin teflon yada döküm plakaları çıkmazken yeni üretimlerde plakaları çıkan modeller vardır. Plakaların çıkması tost makinesinin temizliğini kolaylaştırmaktadır. Plakası çıkan ürünlerin plakaları çoğunlukla bulaşık makinelerinde yıkanmaktadır. Tost makinelerinin fiyatları arasında çok fark bulunmakta ve çok çeşitli marka, modellerle piyasada yer almaktadır. Hal böyle olunca da hem ucuz hem kaliteli tost makinesi modeli hangisi diye aklınız karışabilir. Sizler için ucuz kaliteli 5 tost makinesi modelini araştırdık ve listeledik.

Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli

Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli

En iyi tost makinelerini fiyatları, kalitesi, kullanım kolaylığı, temizliği, enerji tasarrufu gibi özelliklerini göz önünde bulundurarak araştırdık. İşte en ucuz kaliteli 5 tost makinesi modelleri ve markaları;

1.Simbo SSM 2539 Çıkabilir Plaka Tost Makinesi ve Izgara

Tost Makinesi Sinbo

Şık tasarımı ve geniş plakaları sayesinde güzel tostlar yiyecek ve mürdüm rengiyle de mutfağınıza şıklık katacaksınız. Tost dışında farklı yiyecekleri de pişirebilmekte ve size alternatifler sunmaktadır. Teflon yüzeyi ile yiyecekleriniz yapışmadan pişecek ve ısınmaz sapı sayesinde konforlu, kolay bir kullanım sağlamaktadır. Yüksek derecede ısıtma kapasitesi ile hızlı pişirme sağlamaktadır. 2000 watt güç ve 6 dilim ekmek kapasitesi bulunmaktadır. Fazla yer kaplamaması için dikey saklama özelliği ile size dolaplarınızda yer açmaktadır.180 derece açılması özelliği ile aynı zamanda ızgara olarak da kullanılabilmektedir. Isı yalıtımı iyi olduğu için dış yüzeyi el yakmaz. Ayarlanabilir kapağı sayesinde her türlü tost ve eti ezmeden pişirebilirsiniz. Yağ drenaj sistemi ve damlama tepsisi sayesinde yağı boşaltarak sağlıklı pişirebilme özelliğine sahiptir. Kablo saklama özelliği de mevcuttur. Ucuz kaliteli tost makinesi önerilerimizdendir. (Fiyatı 89.99 TL civarında)

2.Arzum AR227 1800W Marino Izgara Tost Makinesi

En İyi Tost Makinesi

Aynı anda 4 adet tost yapabilme özelliğine sahip olan bu ürün ısıya dayanıklı ergonomik tutma sapı ile daha kolay ve güzel tostlar yapmanızı sağlar. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen ve 180 derece açılabilen üst gövde ile ızgara olarak da kullanılabilir. Kademeli ısı ayar düğmesi ile istediğiniz ısıda yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz. İlk konumda muhafaza imkânı ve kablo sarma bölümüyle hayatımızı kolaylaştırmıştır. (Fiyatı: 150 TL civarında)

3.Schafer Nostalgie Granit Kaplama 1600W Izgara ve Tost Makinesi

Ucuz ve kaliteli 5 tost modellerinden biri olan Schafer ile 6 dilim tost kapasiteli yüzey ve 180 derece açılabilen gövdesi ile hem kolay ve hızlı tostlar yapabilirsiniz.5 kademeli ısı ayarına sahip üstün teknolojisi ile farklı ısı ayarlarını kullanarak tost haricinde başka yiyecekler de yapabilirsiniz. Granit kaplamalı iç yüzeyi ile de yapışmaz. (Fiyatı:150 TL civarında)

4.Karaca Rosegold Granit Tost Makinesi

3 tabakadan oluşan benzersiz granit kaplama sistemi tüm gereksinimleri profesyonel olarak karşılar. Yanmaz yapışmazlık özelliğini uzun süre korur. Çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ayarlanabilir gövdesi ile yumurtalı ekmeklerinizi, kalın sandviçlerinizi ve daha pek çok şeyi fırın etkisi sayesinde tam istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz. Tost makinenizin sıcaklık ayarlarını yapmak istediğiniz yiyeceğe göre ayarlayabilir ve düşük ısı seviyesinde yiyeceklerinizi ısıtabilirsiniz. Çıkarılabilen granit plakaları bulaşık makinenizde yıkayıp temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı anda 6 adet tost yapabilirsiniz. Ucuz ve kaliteli tost makinesi tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı:180 TL civarında)

5.Korkmaz A316 Tostella Tost Makinesi

1800W ile kullanılan yüzde yüz alüminyum ızgaraları ile oldukça sağlıklıdır ve çıkarılabilir kolay temizlenen plakaları ile tercih edilen ürünler arasındadır. Üstten basmalı özelliği ile çok daha ince tostlar hazırlayabilir ve ısı ayarlanabilir düğmesi ile sıcaklığı kontrol edebilirsiniz. (Fiyatı: 220 TL civarında)

Ucuz kaliteli 5 tost makinesi modeli tavsiyelerimizle en iyi markaları derledik. Sizler de edindiğiniz tecrübelerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşarak olumlu ya da memnun kalmadığınız konularda kafası karışmış olanlara fikir verebilirsiniz.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...

Benzer Diğer Yazılarımız

Yazar Hakkında: uzmantavsiyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli başlıklı makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Ucuz Kaliteli 5 Tost Makinesi Modeli başlıklı makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.