Yumuşatıcı tavsiyesi 2018

Yumuşatıcı tavsiyesi 2018
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 10.399 kez okundu.

Yumuşatıcı Tavsiyesi 2018

Yıkanmış çamaşırlarımızın ya da evimizin perdelerinin en güzel kokularla etrafa koku saçması hepimizin isteğidir. Özellikle bayanlar bu konuda daha hassas ve titizdirler. Genelde hepimiz çevremizde güzel kokulu çamaşırları kokladığımızda hangi yumuşatıcı kullanıyorsunuz, yumuşatıcı tavsiye, en güzel kokan yumuşatıcı, en kalıcı yumuşatıcı hangisi, en iyi yumuşatıcı hangisi gibi türden soruları sorarız. Bu yazımızda en güzel kokan ve tercih edilen yumuşatıcı tavsiyelerimizle sizlere fikir vereceğiz.

Yumuşatıcı Tavsiyesi 2018

En Kalıcı Yumuşatıcı Hangisidir?

Güzel kokan çamaşırlarda bu kokunun kalıcı ve daimi olması isteklerimiz arasında yer almaktadır. “Hangi yumuşatıcıyı kullanıyorsunuz” diye sorduran kokuyu bulmak aslında çok da zor bir iş değildir. Market raflarında yerini almış birbirinden farklı firmalarla çok sayıda yumuşatıcı vardır. Genelde hepsi güzel kokmakta ancak kalıcılık konusunda bazıları açık ara önde yer almaktadır. Nasıl parfümlerimizi yaz ve kış mevsiminde sıkacağımız türden ayırıyorsak yumuşatıcılar bu noktada ayrılmaktadır. Yani her koku her mevsimde hoş olmayabilir.

Kokunun güzel olmaması kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazıları gül kokusu, lavanta kokusu gibi çiçek kokularını beğenirken bazıları da deniz kokusu ya da ferah kokuları beğenmektedir.

En Güzel Kokan Kalıcı Yumuşatıcı Markaları

En kalıcı yumuşatıcı kokusunu yakalamak için genelde yüksek fiyatlı ürünleri tercih ederiz. Ancak tavsiye olarak yumoş, bingo soft, vernel ve abc marka yumuşatıcıları tavsiye edebiliriz. Tabi bu tavsiyeler diğer ürünlerin kokusunun kalıcı olmadığı anlamına gelmez. Ancak en çok bilinen ve kullanılan, güvenilen, en kalıcı yumuşatıcı bingo soft, yumoş ve verneldir.

tavsiye yumuşatıcı

bingo soft yumuşatıcı tavsiye

Yumoş extra lilyum lotus çiçeği, bingo soft lovely, ABC gizemli lotus, ABC soft aşk,  Yumoş hanımeli, ABC zarif orkide, vernel gül kokusu ve vernel sensitive kokusu en beğenilen kokulardandır. Bu markaların yanı sıra fiyatıyla da uygun olan Viking yumuşatıcı ve Bulut pembe yumuşatıcı kokuları da oldukça beğenilen ve güzel kokusu ile kullanıcıların hoşuna giden markalardandır.

yumusatici oneri

yumusatici tavsiye

En Güzel Yumuşatıcı Kokusu

Çiçek, deniz ve temiz çamaşır hissi uyandıran ferah kokularla birçok markada ve çeşitlilikte yumuşatıcılar mevcuttur. Size tavsiyemiz çok ağır olmayan ve konsantre yumuşatıcıları tercih etmenizdir. Kendi parfüm kokunuzu bastırmayacak türden yumuşatıcı kokuları çamaşırlarınızda kullanmanız tavsiyelerimizdendir.

Puan: 0,00/5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Loading...


Yumuşatıcı tavsiyesi 2018 Adlı makalemiz hoşunuza gitti ise altta bulunan diğer ilginizi çekebilecek en iyi tavsiye önerilerimize de bakabilirsiniz.

Yumuşatıcı tavsiyesi 2018 Yayınımızın Yorum Kuralları:

1- Makalemize vereceğiniz yorumlarda aşağılayıcı, hakaret, devlet büyüklerine ve dini temsilcilere hakaret vs. izin verilmemektedir.

2- Yumuşatıcı tavsiyesi 2018 bağlantısına atacağınız yorumlarda argo(küfür) kelimelere izin verilmemektedir.

3- Makalemize yazacağınız yorumlar saygı içerisinde olmalıdır.

Aksi durumda yazacağınız yorumlar site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Yumuşatıcı tavsiyesi 2018 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Aliye dedi ki:

    Yumuşatıcı ile ilgili verdiğiniz yararlı bilgiler için teşekkürler.

  2. Öğrenci olduğum için bu temizlik malzemelerinden hiç anlamıyorum yumuşatıcı önerileriniz için teşekkürler.

four × three =

Sayfa başına git